ArcMás – Steigervald Krisztián
Az ArcMás vendége Steigervald Krisztián coach, közgazdász, író, generációkutató.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, October 03 2025 7:00PM
Generációk harca zajlana körülöttünk, velünk? Ha így van miért alakulhatott így és mit kezdjünk vele? Lassan nem értjük egymás nyelvét, ha 10-15 év korkülönbség van köztünk?
Steigervald Krisztián a generációk kutatásával foglalkozik több mint húsz éve, e témában két könyve is megjelent azért, hogy szüleink, nagyszüleink, gyerekeink és unokáink ne furcsa idegenként tekintsenek egymásra és hogy a generációk között gyakran fennálló repedésekből ne legyenek árkok vagy szakadékok, hanem sokkal inkább hidakat építsünk föléjük.
Az est folyamán ezekre a mindenkit érintő kérdésekre, és sok egyébre is válaszol.
Aki kérdezi: Barabás Évi.
Our offer
Georges Bizet CARMEN Opera in four acts, in French, with Hungarian, English, and French subtitles
11th Iván Nagy International Ballet Gala The World of Ballet Remembers a Hungarian Legend
Suggestions
Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts
Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
