Program


Anyám az őrületbe kerget - anya-lánya stand up

Anyám az őrületbe kerget - anya-lánya stand up

Kihalnak-e a pingvinek a vakutól?
Stílusos-e műanyag evőeszközt lopni a Csendes-óceán felett?
De legfőképp: milyen lehet egy legkevésbé sem hétköznapi anya lányaként felnőni?
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. október 6. vasárnap, 19:00

A Liliom Produkció előadásában a színészek saját élettörténetüket fűzik össze az amerikai Sue Fabisch által írt szórakoztató, önéletrajzi ihletésű szöveggel, mindezt sok-sok humorral és kedvességgel fűszerezve.

“Ez a darab az anya-lánya kapcsolatról szól. Arról a harcról, ahogy egy lány meg akar felelni, vagy nem akar megfelelni, ahogy szeretne, és mégsem szeretne hasonlítani az anyjára."
Ahogy Tallós Rita fogalmaz: “Úgy gondolom, ezt a vígjátékot szeretni fogja a közönség, hiszen megint egy olyan tabutémához nyúltunk, ami hiányzik a színházak palettájáról, és mindenkit megérint.

Szereplők: Pamela - Barbinek Paula, Rose - Tallós Rita

Írta: Závada Péter, Ürmös Zsolt, a Liliom Produkció és az élet...

Az előadás hossza: 1x70 perc

Ajánlatunk


Richard Wagner PARSIFAL Színpadszentelő ünnepi játék három felvonásban, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Ajánló


Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

Príma Donnák KOLONITS KLÁRA Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!