Program


Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Monday, November 16 2015 8:00PM

Az előadás az ország legnevesebb meghívásos színházi fesztiválján, a Pécsi Országos Színházi Találkozón, azaz ismertebb nevén a POSZT-on is nagy sikerrel szerepelt.

A kritikusok ódákat zengenek mind Ilyés Lénárdról, akit a legfüggetlenebb független színészként jegyezenek napjainkban, mind a darabról magáról.

"Asszem néha emlékszek... Asszem, hogy emlékszek... Ül az ágy szélén, kezét a fejemre teszi, és azt mondja: hű de forró... Nemtom... Talán a nő az intézetbe.... Próbálok, próbálok emlékezni, asszem hogy nő volt."

Hebegi Ilyés a színpadon, és senki nem kételkedik, hogy itt valóban egy 6 éves szellemi szintjén megrekedt fiatalember próbál gondolkodni, emlékezni.

A darabtól kezdetben féltek a kritikusok, hiszen egy monodráma, másfél óra egyedül a színpadon, mindig és mindenkinek komoly kihívást jelent. Ráadásul egy ilyen nagy ívű darabban könnyű elcsúszni és lagymatag vagy idegesítő produkciót létrehozni.

Nem sikerült.

Our offer


Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles

Singspiel in two acts, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles

Gustav Mahler SYMPHONY NO. 8 Concert performance in Latin and German with Hungarian, English, and original-language subtitles

Suggestions


Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles

There are evenings when our Opera House cannot perform because rehearsals are ongoing on stage until the evening. There are…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.