A. Varsányi-N. Stanisic-A. Ursu: aTMosfera
Varsányi Anna vígjátékában egy jóstehetséggel megáldott vécésnéni egy napjába pillanthatunk bele, amikor is ki kell hívnia a duguláselhárítást. Legnagyobb örömére egy roppant szimpatikus fiatalember érkezik a segítségére, akire rázúdítja élete fordulatokban bővelkedő történetét.
more
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Monday, May 08 2023 8:00PM
Varsányi Anna – Nikola Stanisic – Andrei Ursu
aTMosfera
melodráma
2023-ban Temesvár Európa kulturális fővárosa. A „Bánát projektben” a Temesvári Nemzeti Színház egy olyan koprodukciót hozott létre, amelyben a terület legjelentősebb színházai (Szeged, Vršac, Temesvár) vesznek részt. Az előadás három egyfelvonásos darabból áll össze, melyet Romániából Andrei Ursu, Szerbiából Nikola Stanisic, Magyarországról pedig Varsányi Anna írt meg a kiváló román rendező, Gavriil Pinte útmutatásai alapján. A román felvonást a temesvári, a magyar felvonást a szegedi, a szerbet pedig a verseci színház színészei tolmácsolják. A decemberi bemutatót követően 2023-ban mindhárom színház műsorára tűzte az előadást.
Varsányi Anna vígjátékában egy jóstehetséggel megáldott vécésnéni egy napjába pillanthatunk bele, amikor is ki kell hívnia a duguláselhárítást. Legnagyobb örömére egy roppant szimpatikus fiatalember érkezik a segítségére, akire rázúdítja élete fordulatokban bővelkedő történetét.
Szereplők:
Szilágyi Annamária és Rétfalvi Tamás (Szegedi Nemzeti Színház)
Monika Boldovina Bugle, Tamara Tamči Toskić (Verseci Nemzeti Színház)
Doru Iosif, Bogdan Spiridon, Ana Maria Cojocaru (Temesvári Nemzeti Színház)
Díszlet- és a jelmeztervező: Roxana Ionescu
Zene: Horea Crișované
Rendező: Gavriil Pinte
Our offer
Gustav Mahler SYMPHONY NO. 8 Concert performance in Latin and German with Hungarian, English, and original-language subtitles
Suggestions
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages…
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.

