A manipuláció láthatatlan művészete - Ördög Nórával és Hajnóczy Somával / Hoppá! Show
A Hoppá! Show különleges estéjén Hajnóczy Soma, a kétszeres világbajnok bűvész, valamint Ördög Nóra együtt keresik a manipuláció, a megtévesztés és az illúzió határait.
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. január 26. hétfő, 19:00
Ezen az estén lehet beszélni fogunk mechanizmusokról, amelyek nap mint nap hatnak ránk, és lehet hogy még valami trükköt is fogunk látni... Hogyan vezetnek meg minket? Miért hisszük el azt is, amit nem kéne? Hol kezdődik az ártatlan illúzió, és hol válik belőle manipuláció?
Soma megmutatja, hogyan „vernek át” minket a szemünk előtt.
Ez az este rólunk szól. A vakfoltjainkról. A döntéseinkről. És arról, hogyan lehetünk egy kicsit tudatosabbak egy olyan korban, ahol mindenki hatni akar ránk.
Műsorvezető: Hamar Donát
Időtartam: 90 perc szünet nélkül
Az előadásról a szervező felvételt készít. Az előadásra történő jegy megvásárlásával hozzájárul, hogy az eseményen készült film-, és képanyagokban, valamint azok reklámcélú felhasználásban szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatásra nem jogosult.
Ajánlatunk
Ádám Jenő azonos című műve nyomán MAGYAR KARÁCSONY Dalmű két képben, egy részben, magyar nyelven
Giuseppe Verdi REQUIEM Szcenírozott oratórium latin nyelven, magyar, angol és latin felirattal
Ajánló
„Hunyadi Jánosból világot jelentő harangzúgás lett, Hunyadi Mátyásból az igazság mesés, reneszánsz szobra – Hunyadi Lászlóból "csak" opera.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Wolfgang Amadeus Mozart A varázsfuvola Nyelv: magyar, német Felirat: magyar, angol, német
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
