Program


A bagoly és a cicababa

A bagoly és a cicababa

Bill Manhoff: A bagoly és a cicababa

Miért ne hagyd ki A bagoly és a cicababa előadását?
Mert ennyire szórakoztató kulturális ütközés ritkán kerül színpadra! Egy zárkózott író és egy lehengerlő életvidám „cicababa” lakásmegosztásának abszurd helyzete olyan humorral robban, amit lehetetlen könnyek nélkül kibírni – nevető könnyek nélkül persze.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

A két világ találkozása nemcsak kacagtat, de finoman tükröt is tart elénk: mit kezdünk a mássággal, ha az beköltözik az otthonunkba?

Peller Anna és Károly zseniális kettőse garantálja a lendületet, a kémiát és a folyamatos
meglepetéseket – a színpadon és a nézőtéren egyaránt.

Mi történik, ha a szomszéd az éjszaka közepén úgy dönt, inkább nálunk aludna?
Esetünkben egyértelmű: falrengető komédia. A középpontjában két teljesen eltérő személyiség, egy magának való és kifinomult éjszakai bagoly, vagyis feltörekvő író, és egy cunami-szerű cicababa, aki nem szívesen nevezi nevén a foglalkozását.
Elég egy pillanat, és robban közöttük a levegő. Hátha nem csak attól, hogy képtelenek elviselni egymást… Két külön világ próbál közös nyelvet találni a mulatságos és végtelenül szerethető történetben, két olyan színész, Peller Anna és Peller Károly előadásában, akiket nem csupán a névrokonság teremtett egymásnak a színpadon.

Fordította: Zöldi Gergely
Jelmez: Böhm Katalin
Díszlet: Peller Károly és Tuza Zoltán
Rendezőasszisztens: Szkáli Edina
Rendező: Lenchés Márton
Plakát fotó: Szkárossy Zsuzsa

Doris W. - Peller Anna
F. Sherman - Peller Károly

Our offer


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles

Marianna Venekei / Tennessee Williams / László Dés A STREETCAR NAMED DESIRE Dance-drama in two acts Ballet version of the play of the same title by Tennessee Williams

Suggestions


Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA – The Magic Flute for Children Fairy-tale Singspiel in two parts, in Hungarian, with Hungarian and…

Recommended for children ages 4 to 10 Hungarian-language discussion programme.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.