23/24 Toyota Salgótarján - Zenthe Nyár: Love & Musical & Love
A musicalek kedvelőinek Tunyogi Bernadett, Veréb Tamás és a Studio 11 Ensemble zenekar is egy szuper, kihagyhatatlan koncerttel készül a Zenthe Nyáron!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, August 08 2024 8:30PM
Tunyogi Bernadett a Magyar Rádió és a Magyar Állami Operaház gyermekkórusának tagja volt. A zenéhez való korai érdeklődése köszönhető annak is, hogy édesapja - Tunyogi Péter - több neves, meghatározó hazai rock-formáció énekese, frontembere volt. A Színház- és Filmművészeti Egyetemet Szinetár Miklós osztályában végezte, majd 1998-2001 között a Budapesti Operettszínház tagja. A szakma 2001-ben „Az év legjobb musical énekesnője” kategóriában eMeRTon-díjjal ismerte el tevékenységét.
Veréb Tamás a világot jelentő deszkákon már 9 éves korában debütált, tinédzserként pedig a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon a "Szegény gazdagok" és a "Robin Hood" c. musicalek ősbemutatóiban kapott szerepet. Ezt követően a Budapesti Operettszínházban "Az elfújta a szél" férfi főszerepében mutatkozott be, majd sikeresen alakította a "Rómeó és Júlia" musical férfi címszerepét, a musicalirodalom első 19 éves Rómeójaként. A Nagymező utcai dalszínházban maradandót alkotott a "Mozart!", a "Miss Saigon", a "Szép nyári nap", a "Fame", a "Marie Antoinette" főszereplőjeként, valamint az Erkel Színházban és a Győri Nemzeti Színházban, a Puskás Ferenc életéről szóló musical címszereplőjeként is.
2016-ban megnyerte a Sztárban sztár 4. évadát is.
Összekötő szövegeikben egy-egy sztorival, rövid ismertetővel festik fel a művek hangulatát.
Közreműködik a Studio11 Ensemble zenekar.
A koncert támogatója a Corner Bistro.
Our offer
This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.
The World of Ballet Remembers a Hungarian Legend 2014 saw the sudden passing of the international ballet artist and ballet director Iván Nagy. After his retirement, he had returned to serve his country by working as head artistic consultant for the Hungarian State Opera.
Giacomo Puccini MADAMA BUTTERFLY Opera in three acts, in Italian with Hungarian, English, and Italian subtitles
Suggestions
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN UND BASTIENNE / THE TELEPHONE One-act operas in Hungarian, with Hungarian subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.

