Zene nélkül mit érek én... - Cserháti Zsuzsa és Máté Péter emlékkoncert
Két feledhetetlen hang, két zseniális énekes!
Cserháti Zsuzsa és Máté Péter legkedveltebb slágerei egy este, egy színpadon SZULÁK ANDREÁVAL és WEISZ VIKTORRAL!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. február 21. szombat, 19:00
Két feledhetetlen hang, két zseniális énekes! Cserháti Zsuzsa és Máté Péter dalai a mai napig élénken élnek a lelkünkben. Személyüknek és munkásságuknak állít emléket a koncert.
Az élő zenekaros koncerten elhangzik többek között: Árva fiú, Azért vannak a jó barátok, Boldogság gyere haza, Egy darabot a szívemből, Egyszer véget ér, Egy elfelejtett dal, Elmegyek, Ez majdnem szerelem volt, Kicsi gyere velem rózsát szedni, Hamu és gyémánt, Kell, hogy várj, Most élsz, Száguldás, Porsche, szerelem, Zene nélkül mit érek én című sláger.
Ha szereti Cserháti Zsuzsa és Máté Péter örökzöld dalait, ha szeret nosztalgiázni, ez az este Önnek szól. Tökéletes ajándék szeretteinek, vagy épp saját magadnak!
Ne hagyja ki a pillanatot! Találkozzunk a koncerten!
Előadják
Szulák Andrea énekes
Weisz Viktor énekes
GondaMusic Band zenekar
Alkotók
Gonda László zenei vezető
Simon Lajos producer
Simon Richárd produkciós menedzser
Ajánlatunk
„Hivatalos” évadnyitó előadásán nagyszabású művekkel várja a klasszikus zenei koncertek rajongóit az OPERA Zenekar.
Ajánló
Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



