xxxEugéne Ionesco: Különóra
Abszurd vagy valóság?
Mi történik, ha az emberi elme határait feszítjük, és szembenézünk saját félelmeinkkel, torzulásainkkal? A darab olyan kérdéseket vet fel, amelyekkel mindannyian találkozhatunk, még ha nem is merünk beszélni róluk.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
EUGÈNE IONESCO
KÜLÖNÓRA
abszurd tragikomédia
Abszurd vagy valóság? Mi történik, ha az emberi elme határait feszítjük, és szembenézünk saját félelmeinkkel, torzulásainkkal? A darab olyan kérdéseket vet fel, amelyekkel mindannyian találkozhatunk, még ha nem is merünk beszélni róluk.
Generációk ütközése, a tudattalan játszmái, a határhelyzetek súlya – ezek mind formálják a szereplők sorsát, miközben az abszurditás és a valóság vékony határvonalán egyensúlyoznak. Mennyire befolyásolnak minket a gyermekkori traumák? Képesek vagyunk felismerni, ha saját meggyőződéseink mániává válnak? És vajon el tudjuk fogadni a másik generáció igazságát?
A rendező nem ígér könnyed kikapcsolódást – de annál izgalmasabb szembesülést a valóság árnyalataival. Egy előadás, amely talán elgondolkodtat, talán felkavar, de biztosan nem hagy közömbösen.
Játsszák: Viczián Ottó, Varga Szilvia, Molnár Janka
Rendező: Nagybaczoni Nagy Kati
Korosztály: 16+
Bemutató: 2025. május 24.
Ajánlatunk
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Ajánló
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart A varázsfuvola Nyelv: magyar, német Felirat: magyar, angol, német
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





