Program


Vers mindenáron – Sövegjártó Áron önálló estje

Vers mindenáron – Sövegjártó Áron önálló estje

VERSmindenÁRON – Kultúra, Humor, Zene, és Vers egyetlen Show-ban!  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. május 16. péntek, 19:00

Ha azt hitted, hogy a költészet csak poros könyvekben él, akkor itt az ideje újragondolni! Sövegjártó Áron, a rendkívül sokszínű színművész, egyedi stand-up műsorával bebizonyítja, hogy a versek és a popkultúra tökéletesen megférnek egymás mellett – sőt, egy színpadon!

Áron a TikTok világából robbant be a köztudatba, ahol a világ legismertebb slágereit magyar nyelvre fordítva és verses formában adja elő – nem kis sikerrel! Ez a kreatív ötlet szülte meg a VERSmindenÁRON műsort, amely egy igazi kulturális kavalkád:

Versel, de nem akárhogy! – Klasszikus és modern költészet találkozik mai hangulatokkal.

Énekel, és milyen jól! – A Madách Színház musicaljeiben is bizonyította zenei tehetségét.
Ha lehetőség adódik, még zongorázik is! – Mert miért is ne?
Humoros prózával fűszerezi a kultúrát! – Irodalom, zene, humor, és egy csipet stand-up egyben.
A közönséget sem hagyja ki! – Interaktív előadás, ahol a nézők is a műsor részévé válnak.

A műsor tavaly szeptemberben indult, és már 30 sikeres előadást tudhat maga mögött – a lelkes közönség pedig egyre csak növekszik!

Ha szeretnéd látni, hogyan kel életre a költészet stand-up köntösben, és hogy mi történik, ha egy tehetséges színművész humorral és zenével fűszerezi a kultúrát – akkor a VERSmindenÁRON neked szól!

Ne maradj le róla!

www.iconm.hu

 

 

Ajánlatunk


Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Bartók Béla két nagyhatású színpadi műve a férfi és nő közötti kapcsolatok dinamikáját, személyiségük mélyebb rétegeit vizsgálja olyan alkotók színre vitelében, akik mindketten a hagyomány és az újítás ötvözésével tárják fel a darabokban rejlő lehetőségeket a 21. század közönségének.

Giuseppe Verdi A trubadúr

Ajánló


Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!