Vaknyugat
A darab szerzője Martin McDonagh, a kortárs dráma csodagyereke, akit gyakran a színházi világ Tarantinójaként említenek. McDonagh szerzői szándéka is az, hogy a filmekhez hasonlóan könnyen befogadható színműveket alkosson..
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. május 8. szerda, 19:30
Martin McDonagh: Vaknyugat
A darab szerzője Martin McDonagh, a kortárs dráma csodagyereke, akit gyakran a színházi világ Tarantinójaként említenek. McDonagh szerzői szándéka is az, hogy a filmekhez hasonlóan könnyen befogadható színműveket alkosson. A világ drámaírói közül csak Shakespeare-nek sikerült az, ami Martin McDonaghnak is kijutott 1997-ben, hogy egy időben négy darabját játszották Londonban.
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Tóth Péter – Mechler Anna A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató
Ajánló
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!








