Thália lotyója - Ha én egyszer fényt kapok // Janklovics Péter önálló estje
Dumaszínház est
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, April 27 2024 6:30PM
Vajon mi viszi az embert arra, hogy a vészjósló szülői ábrázatok ellenére és egy valamirevaló béterv nélkül, ellenben kínkeserves munka árán megtanuljon egy mesterséget, a színészetet, hogy aztán reményekkel telve, megveszekedett türelemmel – elhalasztott családi évfordulók és lekésett szülinapok kereszttüzében – a belét maga után húzva vánszorogjon a jelöletlen sírja felé?
Erre és sok hasonló kérdésre ezen az esten sem kapnak választ, de egyet megígérhetek, a belem itt is lógni fog.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
Our offer
Georges Bizet CARMEN Opera in four acts, in French, with Hungarian, English, and French subtitles
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Suggestions
Péter Tóth Beauty and the Beast World premiere Fairy tale opera in Hungarian with Hungarian and English surtitle
BMW Afternoons Hungarian singers present Mozart 1 hour 10 minutes without intervals Original Language with Hungarian, English and same-language Surtitle
While the Fountain of Tears bubbles before him, Giray, khan of the Tatars, is lost in brooding. Just as the…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
