Szűcs Máté brácsaművész koncertje
Szűcs Máté a genfi zeneakadémia brácsaprofesszora, aki emellett rendszeres szólózik és kamarazenél világszerte. Világzenét, klezmert, improvizációt és közel-keleti zenét játszó együttesekkel is színpadra lép.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 27. péntek, 19:00
Évente több mesterkurzust tart világszerte, például Londonban, Brüsszelben, New Yorkban, Strasbourgban, Los Angelesben, Shanghaiban, Tokióban és Szöulban.
2011 és 2018 között a Berlini Filharmonikusok első szólóbrácsása volt, 2018-ban háromszor játszotta szólistaként Bartók Béla Brácsaversenyét a berlini Filharmónia nagytermében.
„Kivételes hangkultúrájával, hangszerének kiváló uralásával, illetve intelligenciával és a játék örömével veti magát bele a zenekari hangzásba, melynek szintjét kiemelkedő művészi és technikai képességeivel ötvözi" – mondta róla Knut Weber, a Berliner Filharmonikusok zenekari elöljárója.
Koncertjein olyan művészekkel zenél és zenélt már együtt, mint Baráti Kristóf, Várdai István, Fenyő László, Kelemen Barnabás, Keller András, Szabadi Vilmos, Janine Jansen, Frank Peter Zimmermann, Christian Tetzlaff, Sír Simon Rattle, Vadim Repin, Baiba Skride, Ilja Gringolts vagy Vladimir Mendelssohn.
A zenei fesztivál Belváros-Lipótváros V. Kerület Önkormányzata anyagi támogatásával valósul meg.
Ajánlatunk
Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Ajánló
Wolfgang Amadeus Mozart A varázsfuvola Nyelv: magyar, német Felirat: magyar, angol, német
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
