Sax-O-Funk “STENQUE” lemezbemutató koncert
Lesz itt minden, vérpezsdítő lüktetés, elmélázó hátradőlés, sziporkázó hangszerszólók, nyelvi lelemény, jókedvű összenevetés.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. október 27. vasárnap, 19:00
A Csányi István által vezetett,élvonalbeli muzsikusokból álló zenekar immár második lemezét mutatja be.
A helyszín-mint két éve-ugyanaz.
A stílusok most is a funk,a jazz,a líra,a latin!
Lesz itt minden, vérpezsdítő lüktetés, elmélázó hátradőlés, sziporkázó hangszerszólók, nyelvi lelemény, jókedvű összenevetés.
Egy igazi nagyszerű esemény.
A vendégek ezúttal: Myrtill, Lombos Márton és a Révész Richárd Latin Trió!
A zenekar:
Balog László-dob
Dajka Krisztián-gitár
Kardos Norbert-billentyűk
Takács Donát-bass
Csányi István-sax,ének
Várjuk Önöket szeretettel!
Ha az internetes jegyvásárlás során valami problémát észlel, az Interticket segít Önnek;telefonon:
266-0000, 30/2929-253; e-mailben: interticket@interticket.hu
Ajánlatunk
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.
Ajánló
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Best of Mozart Don Giovanni & Figaro & Così
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!


