Requiem
Wolfgang Amadeus Mozart: Requiem
Kelemen László Kamaraszínház - táncszínházi előadás
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. május 25. csütörtök, 20:00
Szereplő:
Domán Dalma, Nagy Nikolett, Szőllősi Krisztina, Bányai Mirjam Léna, Katonka Zoltán, Rónai András, Földesi Milán, Szóka Roland
rendező:Barta Dóra
koreográfus:Barta Dóra
díszletkoncepció:Barta Dóra
jelmeztervező:Kiss Julcsi
szcenikus:Szabó Csaba
koreográfus asszisztens:Katonka Zoltán
fény:Katonka Zoltán
rendezőasszisztens:Frigyesi Tünde
Táncolják a Kecskemét City Balett tagjai
Ajánlatunk
Claude Debussy / Liszt Ferenc A tékozló fiú / Az üdvözült lány / Sardanapalo Kantáta Nyelv: olasz, francia Felirat: magyar, angol, eredeti nyelvű
Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.
Ajánló
A vágy villamosa Venekei Marianna első egészestés koreográfiája. Az évek óta dédelgetett terv Dés Lászlóval közös vállalkozásuk.
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
