Pom Pom meséi
Gyertek és ismerjétek meg Pom Pom-ot és barátait, többek között Picurt és Gombóc Artúrt. Csukás István varázslatos, meglepetésekben és izgalmakban gazdag meséit, Szűcs Réka és Zádori Szilárd alkalmazza bábszínpadra sok-sok zenével és vidámsággal!
Kalandra fel!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. április 22. szerda, 10:00
“Hogy kicsoda Pom Pom? Hogy nem ismertek? Hohó! Igazán senki sem ismer, mert hol ilyen vagyok, hol olyan. Bámulatosan tudom változtatni az alakomat: ha akarom, olyan vagyok, mint egy szőrpamacs, vagy paróka, vagy egyujjas kifordított bundakesztyű, vagy szobafestőpemzli, vagy papucs orrán pamutbojt..."
Csukás István eredeti történetét bábszínpadra alkalmazta Szűcs Réka és Zádori Szilárd - bábjáték
Az egri Harlekin Bábszínház előadása
Pom Pom, Gombóc Artúr................................................................................... ZÁDORI SZILÁRD
Picur, Civakodó Balcipő..................................................................................... SZŰCS RÉKA
Ásító Szörnyeteg, Civakodó Jobbcipő, Festéktüsszentő Hapci Benő............... MÉSZÁROS PANCSA
Ibi néni............................................................................................................... SOÓ GYÖNGYVÉR
Ukulelén kísér: SOÓ GYÖNGYVÉR
dramaturg: ÉRY-KOVÁCS ANDRÁS
bábszínpadra alkalmazta: SZŰCS RÉKA, ZÁDORI SZILÁRD
zeneszerző: ZÁDORI SZILÁRD
a rendező munkatársa: SOÓ GYÖNGYVÉR
rendező: SZŰCS RÉKA
Ajánlatunk
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Örvény, Etűdö
Ajánló
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



