PoénOK! - VAN KECMEC: DOLÁK -SALY RÓBERT ÖNÁLLÓ ESTJE. Abszurd jelenetek, dalok, diafilmek.
Az előadás különlegesnek mondható, hiszen fent nevezett alig szerepel benne. Sokkal inkább meghívott vendégei népesítik be a színpadot. Többek között megjelenik a legendás Besenyő család „zsenilis” öregje: Anti bácsi, színpadra lép Naftalin Ernő „ötletológus" és feltűnik a harsány Leopold-mester.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, October 28 2020 7:00PM
PoénOK! - VAN KECMEC: DOLÁK-SALY RÓBERT ÖNÁLLÓ ESTJE
Abszurd jelenetek, dalok, diafilmek
Az előadás különlegesnek mondható, hiszen fent nevezett alig szerepel benne. Sokkal inkább meghívott vendégei népesítik be a színpadot.
Többek között megjelenik a legendás Besenyő család „zsenilis” öregje, Anti bácsi, aki a közönség hölgy tagjait próbálja jobb belátásra bírni. Színpadra lép Naftalin Ernő „ötletológus”, aki jó szokása szerint tudományos előadása ürügyén piszkálja a közönséget. Feltűnik a harsány Leopold-mester, aki legsikeresebb diafilm-vetítéseit közvetíti élőben és halóban. De a szerző válogat legnépszerűbb abszurd dalaiból is.
Az est hívatlan vendége lesz az a Pandacsöki Boborján is, akit ezúttal ugyan nem kérdez senki, de saját jogán mégiscsak magához ragadja a szót, és minden lehetőséget megragad, hogy felrúgja az eredeti műsortervet.
Our offer
Recommended for children ages 4 to 10 Hungarian-language discussion programme.
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0
Suggestions
Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera in two acts in German with Hungarian, English, German subtitles
Gioachino Rossini – Wolfgang Amadeus Mozart – Darius Milhaud The Barber of Seville / The Marriage of Figaro / The…
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.
