Pirandello - A férfi, aki virágot hord a szájában
Luigi Pirandello - A férfi, aki virágot hord a szájában
Kisfaludy Színházi Esték
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. szeptember 7. csütörtök, 19:00
2017. szeptember 7. 19 óra
Anna Grand Hotel Színházterem
„ Megvan bennünk az élet mohó, telhetetlen vágya, amelyet nem is lehet kielégíteni, mert az élet, ahogy éljük egyik pillanatról a másikra, az élet annyira vágyik mohón önmagára, hogy mi még csak meg sem ízlelhetjük!”
Egy férfi, akinek kevés az ideje és egy másik, aki csak hitte, hogy kevés. Az egyiknek nincs maradása otthon, a másik lekéste a vonatot és nem tud hazamenni. Egy kávéház, ami nem zár be és egy felkavaró beszélgetés.
Luigi Pirandello születésének 150. évfordulóját ünnepeljük a 25 éves Quasimodo költőversenyhez kapcsolódóan. A Nobel-díjas szerző egyfelvonásosa az első brit tévéjáték volt, amelyet 1930. július 14-én közvetített a BBC.
A férfi, aki virágot hord a szájában : Bánföldi Szilárd e.h.
Békés vendég : Habodász István e.h.
Zongorista : Ujláb Gábor
Rendező : Kéri Kitty
Osztályvezető tanár : Eperjes Károly
Az előadás a Kisfaludy Színház a Csiky Gergely Színház és a Kaposvári Egyetem koprodukciója
Ajánlatunk
Az OPERA újévét immár 14. alkalommal dominálja a nevezetes 9. szimfónia előadása. 2027-ben két további klasszikus mű: Beethoven ugyancsak Mahler által megerősített nyitánya és Haydn csellóversenye teszi teljessé a műsort – utóbbi természetesen OPERÁ-s szólistával szólal meg.
Johan Inger – Sharon Eyal – Gai Behar – Hans van Manen Kapcsolatban maradunk Walking Mad, Bedroom Folk, Black Cake
Ajánló
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!

