Papp János: Japppános
A színész lelkes túrázó, végigment a spanyolországi zarándokúton, az El Caminón, járt többek között Skóciában, Lappföldön és a Himaláján is. 2007-ben feleségével Japánba, a felkelő nap országába utazott, hogy megmássza a Fuji és a Japán Alpok csúcsait és bepillantson az európai ember számára titokzatos japán kultúrába. több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. október 27. szerda, 18:00
2021. október 27-én, 18 órától a Papp János: Japppános című előadását tekinthetik meg a KMO-ban.
A színész lelkes túrázó, végigment a spanyolországi zarándokúton, az El Caminón, járt többek között Skóciában, Lappföldön és a Himaláján is. 2007-ben feleségével Japánba, a felkelő nap országába utazott, hogy megmássza a Fuji és a Japán Alpok csúcsait és bepillantson az európai ember számára titokzatos japán kultúrába. Soron következő élménybeszámolóját az útról készült gyönyörű képek, versidézetek és János egyedi humora teszi teljessé.
Ajánlatunk
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
Ajánló
Tóth Péter – Mechler Anna A Szépség és a Szörnyeteg
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Szörényi Levente – Bródy János ISTVÁN, A KIRÁLY (JUNIOR) A rockopera legnagyobb slágerei eredeti hangszerelésben, gyermekszereplőkkel
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
