Program


O/ENCIA Mona Danival

O/ENCIA Mona Danival

Mesék és zenék mindenen túlról
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. április 6. szombat, 11:00

Az opera és a balett világának leglátványosabb szereplői az énekesek, a táncosok és a zenei kíséretet adó zenekari muzsikusok. De az opera és a balett sokkal több ennél! Rengeteg olyan segítő kéz szorgoskodik a színfalak mögött, amelyeket a közönség sosem lát. Számos olyan kolléga munkája szükséges a csoda létrejöttéhez, akikről sajnos túl kevés szó esik. Ők az OPERA láthatatlan hősei, az O/ENCIA Mona Danival idei évadának főszereplői. Ezek a nélkülözhetetlen szakemberek most előtérbe lépnek, és a művészekkel, valamint a sorozat házigazda-zenetörténészével karöltve interaktívan mutatják be, mi fán terem a súgó, a díszletfestő, az öltöztető vagy akár a kellékes.

Mesélő: Mona Dániel
Rendező: Harangi Mária

Ajánlatunk


Szörényi Levente – Bródy János ISTVÁN, A KIRÁLY A rockopera szimfonikus operaváltozata két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal

Giuseppe Verdi REQUIEM Szcenírozott oratórium latin nyelven, magyar, angol és latin felirattal

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Ajánló


Richard Wagner LOHENGRIN Romantikus opera német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Giacomo Puccini TURANDOT Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Carl Orff CARMINA BURANA Szcenikus kantáta eredeti nyelveken, magyar, angol és eredeti felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!