NÉGYBETŰS SZAVAK: Aranyosi Péter önálló estje
NÉGYBETŰS SZAVAK: Aranyosi Péter önálló estje
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. október 13. csütörtök, 19:00
Egy kedves újságíró hölgy interjút készített velem. Az egyórás nagyinterjú után csak annyit mondott, Péter észrevetted, hogy mindent, amit szeretsz, négybetűs szavakkal ki lehet fejezni.
Például foci, cici, töri, tank… stb. Annyit mondtam, hogy még a hősök is, csak az öt betű. Mire a hölgy mondta, hogy nem, hiszen angolul hero.”
Aranyosi Péter életének fontos és kevésbé fontos eseményei diaképes vetítés formájában sztárvendégekkel, Müller Péter Sziámi költővel és Nagy Gabi életművésszel.
Ajánlatunk
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Örvény, Etűdö
Ajánló
Tóth Péter – Mechler Anna A Szépség és a Szörnyeteg
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
