Négybetűs szavak - Aranyosi Péter önálló estje
Aranyosi Péter önálló estje
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. szeptember 14. szerda, 19:00
Egy kedves újságíró hölgy interjút készített velem. Az egyórás nagyinterjú után csak annyit mondott, Péter észrevetted, hogy mindent, amit szeretsz, négybetűs szavakkal ki lehet fejezni.
Például foci, cici, töri, tank… stb. Annyit mondtam, hogy még a hősök is, csak az öt betű. Mire a hölgy mondta, hogy nem, hiszen angolul hero.”
Aranyosi Péter életének fontos és kevésbé fontos eseményei diaképes vetítés formájában sztárvendégekkel, Müller Péter Sziámi költővel és Nagy Gabi életművésszel.
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban
Wolfgang Amadeus Mozart: Szöktetés a szerájból | Die Entführung aus dem Serail (The Abduction from the Seraglio) Daljáték két felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Ajánló
Játékos hangszerismertető sorozat – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
