My fair lady
Alan Jay Lerner-Frederick Loewe: My fair lady
(avagy miből lesz a cserebogár)
musical két részben
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. november 25. péntek, 19:00
London, este 11 óra, a Covent Gardenből kiözönlik az operakedvelő nézők tömege. Egy nagyszájú virágáruslány a tolongásban éktelen patáliát csap. Henry Higgins, a fonetika professzora felfigyel a lányra, és fogadást köt Pickering ezredessel, hogy hat hónap alatt hercegnőt varázsol a „csatornatöltelékből” csupán azáltal, hogy megtanítja helyesen beszélni. Az órák megkezdődnek, és Eliza Doolittle-ről kiderül, hogy elbűvölő egyéniség, de legalább annyira makacs, mint tanára, a megszállott Higgins.
Ma éjjel táncolnék, Csudijó, Jártam-keltem én... és még sok nagy sláger a klasszikus Pygmalion-történet világhírű musicalváltozatában.
A My fair lady című musical a Tams-Witmark Music Library, Inc. (560 Lexington Avenue, New York, NY 10022) céggel kötött szerződés alapján kerül bemutatásra.
Az eredeti produkció rendezője: Moss Hart
Korrepetítor: B. Csermely Zsuzsa
Közreműködik: a Miskolci Nemzeti Színház énekkara, kijelölt tánckara és zenekara
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Giuseppe Verdi REQUIEM Szcenírozott oratórium latin nyelven, magyar, angol és latin felirattal
Ajánló
„Hivatalos” évadnyitó előadásán nagyszabású művekkel várja a klasszikus zenei koncertek rajongóit az OPERA Zenekar.
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
























