Program


Művésznők a gyermekekért - Jótékonysági gálaest a nehézsorsú gyermekekért
11

Művésznők a gyermekekért - Jótékonysági gálaest a nehézsorsú gyermekekért

Magyarországon a legelesettebbek azok a gyermekek, akik súlyos betegségben szenvednek, és gyógyulásukért a szülők az egészségügyi intézmények szakembereivel közösen küzdenek. A legmegfelelőbb terápiához a korszerű orvosi eszközök, gyógyszerek beszerzése azonban sokszor nehézségekbe ütközik.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. szeptember 2. hétfő, 19:00

Az Együtt a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány számos esetben segített már a Heim Pál Gyermekkórház kis betegeinek a gyógyításában, adományai segítségével számos műszert kapott az intézmény. Hasonló gondokkal küzdenek a Tűzoltó utcai Gyermek Klinika orvosai is, tehát evidens, hogy e két intézményt támogatja a Zsidó Nyári Fesztivál a jótékonysági gálaest bevételével.

További támogatásban részesül a nehéz sorsú gyermekek mindennapjait segítő Mátyás Király Mozgalom, amit többségében budapesti orvosok, egészségügyi dolgozók alapítottak 2012 nyarán. A mozgalom célja a szociális nyomor enyhítése, amit egy, vagy több beteg gyermek családtag súlyosbít. A segítségnyújtás az egész ország területére kiterjed, de kiemelt figyelmet kap Bátonyterenye és Miskolc – szegény sora. Bátonyterenyén 1000 szegény sorsú család gyermekeit támogatják élelmiszerrel, ruhával, gyakorlati, egyedi segítséggel, amire leginkább szükségük van. Miskolcon olyan szegénysor támogatását vállalták fel, ahol nincs ivóvíz a házakban és télen még az utcai csap is lefagy. A többségében kisgyermekes családokat télen ivóvízzel, alapvető, és egészséges élelmiszerrel, szükség szerint gyógyszerrel támogatja a mozgalom.

A Fesztivál jótékony célú gálaestjének bevételéből részsül a Budapesti Zsidó Hitközség Israel Sela Lakóotthona, ahol értelmi sérült fiatalok és felnőttek élnek. A lakók speciális élethelyzetének javítása érdekében készség fejlesztő foglalkozásokhoz szükséges eszközök, és anyagok bővítését tervezi az intézet, a lakók megszerzett ismereteinek szinten tartása, a kommunikáció, a társas kapcsolatok fejlesztése céljából.

Fellépnek:


Bíró Eszter, Fullajtár Andrea, Falusi Mariann, Horgas Eszter, Klein Judit, Korcsolán Orsolya, Malek Andrea, Molnár  Piroska, Mrs. Columbo – Női Jazz Trio, Szentpéteri Csilla, Ventoscala vonóskar

Ajánlatunk


Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Tóth Péter A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Wolfgang Amadeus Mozart: Szöktetés a szerájból | Die Entführung aus dem Serail (The Abduction from the Seraglio) Daljáték két felvonásban,…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!