Made in Retro - Style and Passion Dance
A showtánc világbajnok csapat produkciója a manapság oly népszerű és örök érvényű retroérzést eleveníti fel egy fergeteges táncelőadás formájában. A színpadon sorra megjelennek a korszak ikonjai és kulcsfigurái - természetesen pöttyös szoknyában vagy éppen táncoló lakkcipőkben.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. március 14. szombat, 19:30
Juli minden évben megrendezi rendhagyó házibuliját, ahol barátai kedvenc retro slágereire buliznak. Megérkeznek a Bombázók, befut a Csókkirály, valamint váratlanul belibben Csinibaba is, aki teljesen felkavarja a hangulatot.
Ha kíváncsi vagy, hogyan Limbózik a pizza futár, miért kavar a szomszéddal Csinibaba és miként hódit a Csókkirály, akkor ott a helyed! Belépés csak lakkcipőben!
„A Style and Passion Dance az évek alatt kovácsolódott össze olyan emberekből, akik szívvel-lélekkel csinálják azt a csodálatos műfajt, amit táncnak nevezzük. Az elmúlt évek alatt számos nemzetközi sikert, elismerést zsebeltek be. Én büszkén odaállok azok mellé is, akik még nem profik, hiszen az ember csak akkor fejlődik, ha bedobjuk őket a mélyvízbe. Sokkal többre becsülöm azt az embert, aki nem adja fel és küzd, mint azt, aki tehetséges, de nincs meg benne a szakmai alázat" (Király Béla koreográfus)
Ajánlatunk
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Ajánló
Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!






