Program


KUKACKALAND bábjáték
2

KUKACKALAND bábjáték

KUKACKALAND bábjáték
A Kabóca Bábszínház előadás

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. július 19. szombat, 11:00

„Hölgyeim és uraim, Kishölgyeim, kisuraim!
Köszönjük, hogy jegyet váltottak!
Ami most következik, az nemcsak egy egyszerű Föld körüli utazás. Most fény derül arra is, amire máskor nem derül, mert a föld alatt rejtőzik. Be kell valljam: jómagam még sosem vágytam a föld alá, egészen addig, míg meg nem ismertem azt a valakit, akit most szeretnék Önöknek bemutatni.”

A soron következő produkció Kukac és Társa földkörüli előadássorozatának magyarországi állomása, melyben megtekinthetjük Kukacmester viszontagságos, veszélyes, mégis zenésen vidám, és tekergősen mozgalmas életét.

 

Ajánlatunk


Radina Dace / Léo Delibes KisCoppélia Gyermekelőadás óvodásoknak és kisiskolásoknak, angol felirattal

Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

A barokk zene két óriása találkozik az adventi időszakban az OPERA Zenekar és Énekkar előadásában. Bach jól ismert Magnificatjának eredeti, Esz-dúr hangnemben íródott változatát maga a szerző egészítette ki kifejezetten az ünnepkörhöz illeszkedő részekkel. Händel Messiása szintén elengedhetetlen része a karácsonyi várakozásnak.

Ajánló


Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!