Program


Koncert a Zene Világnapján "Best of Symphonic"
4

Koncert a Zene Világnapján "Best of Symphonic"

Több éve hagyomány, hogy a zene világnapján a debreceni Kölcsey Központban ad koncertet a Kodály Filharmonikusok és a Kodály Kórus. A közönség jelképes áron, regisztrációs jeggyel látogathatja az eseményt.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. október 1. vasárnap, 19:00

Koncert a Zene Világnapján
„Best of Symphonic”

Műsor:

Berlioz: Rákóczi induló
Liszt: 1. Mefisztó-keringő
Offenbach: Hoffmann meséi – Barcarola
Bartók: Román népi táncok
Sibelius: Finlandia op. 26.
Grieg: Peer Gynt - szvit
Borogyin: Igor herceg – Polovec táncok
Elgar: Pomp and circumstance

Közreműködik:
Kodály Filharmonikusok / Kodály Kórus (karigazgató: Kocsis-Holper Zoltán)

Vezényel:
Somogyi-Tóth Dániel

Ajánlatunk


Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.

Ajánló


Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!