Program


Koltai Róbert - Sose halok meg?

Koltai Róbert - Sose halok meg?

KultTér

Vidám, zenés, sztorizós önálló est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. július 17. péntek, 19:00

Koltai Róbert - Sose halok meg? 

A hazai színházi élet és filmjátszás ikonikus alakja. Vidám, zenés, sztorizós önálló estjének a címe is egy cinkos összekacsintás a közönséggel: Sose halok meg?

Koltai Róbert megkerülhetetlen alakja a magyar kulturális életnek.
Az Indul a bakterház, az Ámbár tanár úr, a Megy a gőzös, a Csocsó - avagy Éljen május elseje, a Hippolyt, a Csapd le csacsi! és a Sose halunk meg sztárja nemcsak színészként, de forgatókönyvíróként és rendezőként is maradandót alkotott. Drámai szerepek mellett a könnyed darabokban is bizonyított, emellett ő volt Illetékes elvtárs is!
 
Mi vár a közönségre?
Dés-dalok, tanárparódiák, versek, színházi történetek és vallomások, mert a Sose halok meg? című műsor egy zenés, verses, sztorizós kabaré.
Aki kérdez: Gaál Ildikó rendező
Aki mesél, versel, énekel, sztorizik és parodizál: Koltai Róbert Jászai-díjas, Érdemes művész, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja.
 
Koltai Róbert és Gaál Ildikó immáron négy közös könyve - Sose halok meg?, Az én kabarém, Végszót adok-veszek, Koltai 80 Filmeskönyv  - képezi az est alapját.

Az előadás időtartalma: 90 perc

Ajánlatunk


Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.

Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.

Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Ajánló


A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!