Program


Karl Zeller: Madarász (operett)

Karl Zeller: Madarász (operett)

Milka, a szép falusi postáslány solymászi kinevezést kér vőlegénye Ádám számára Theodor hercegtől. A madaraival vándorló tiroli madarász büszkébb annál, hogy elfogadja Milka segítségét, féltékenysége szakításhoz vezet. Mária hercegnő álruhában követi kalandjairól hírhedt férjét, Theodort, ám leleplezés helyett a szerelemmel találkozik a fiatal Ádám személyében..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. július 26. péntek, 20:00

Carl Zeller: A madarász
operett
M. West és L. Held könyve alapján, Fái Jakab Béla fordításában, részben Kalotai László verseivel

Milka, a szép falusi postáslány solymászi kinevezést kér vőlegénye Ádám számára Theodor hercegtől. A madaraival vándorló tiroli madarász büszkébb annál, hogy elfogadja Milka segítségét, féltékenysége szakításhoz vezet. Mária hercegnő álruhában követi kalandjairól hírhedt férjét, Theodort, ám leleplezés helyett a szerelemmel találkozik a fiatal Ádám személyében. Mária mindent elkövet, hogy Ádám a közelében maradjon az udvarnál. A fiatal szerelmesek kibékülésének útjában hiú hivatalnokok és a pénzsóvár udvaronc, Ladislaus családja áll. Csak a harmadik nap végén derül ki, hogy vajon mindenki megtalálja-e az igazi párját.

Karl Zeller a klasszikus bécsi operett képviselőjének legismertebb művében két bonviván énekli a szebbnél szebb dallamokat, úgy mint a Nagyapám még ifjú volt, Aki Tirolban csokrot ád vagy a Rajna-valcer.

tiroli lányok és legények, bíró, udvarhölgyek

Közreműködik: a Váci Szimfonikus Zenekar
Zenei vezető: Barta Gábor

Ajánlatunk


Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Ajánló


Gioachino Rossini OLASZ NŐ ALGÍRBAN Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat

Játékos hangszerismertető sorozat – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!