Program


Kant

Kant

Thomas Bernhard Immanuel Kant c. műve alapján, Matkovics Ágnes fordításának felhasználásával az előadást létrehozta a Hólyagcirkusz Társulat
 „A természet itt úgy hat
mint másutt
észrevétlen eltérések által
észrevétlen"

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. október 14. csütörtök, 19:30

A Társulat Thomas Bernhard Immanuel "Kant" című darabját viszi színre, melyben a vak filozófus a gyógyulás reményében egy illusztris társasággal együtt Amerikába hajózik.

Zene: Szőke Szabolcs
Díszlet: Szőke Dániel Bogdán, Szőke Dávid
Fény: Hlinka Mónika

Ajánlatunk


Gioachino Rossini A sevillai borbély Nyelv: magyar Felirat: magyar, angol

Henry Purcell korszakos remekműve, a Dido és Aeneas a trójai háborúhoz kapcsolódik, ami azonban a történelmi háttérnél még sokkal fontosabb ebben az alig egyórás gyöngyszemben, az a szerelem, ahogy Barta Dóra, az előadás rendezője is kiemeli: „Régóta tudja az emberiség, hogy ha valamibe bele lehet halni, akkor a Szerelem mindenképpen az.

„Hivatalos” évadnyitó előadásán nagyszabású művekkel várja a klasszikus zenei koncertek rajongóit az OPERA Zenekar.

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart A varázsfuvola Nyelv: magyar, német Felirat: magyar, angol, német

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!