Program


Innen már csak gurulunk (tesztrepülés) - Bödőcs Tibor önálló estje, előzenekar: Hajdú Balázs

Innen már csak gurulunk (tesztrepülés) - Bödőcs Tibor önálló estje, előzenekar: Hajdú Balázs

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, December 09 2025 7:00PM

Felkértek, írjak ismertetőt az új estemről. 

Richard Feynman mondta, hogy "aki azt hiszi, van fogalma a kvantummechanikáról, annak fogalma sincs a kvantummechanikáról." Aki azt hiszi, össze tud hozni egy ismertetőt a majd estéről estére, asszociációkból felépülő műsoráról, az nem tud majd összehozni egy estéről estére, asszociációkból felépülő műsort. 

A politikát érintem majd. Minden bizonnyal. Főleg a dán mezőgazdaság gondjait veszem górcső alá. Meg hogy ami a Folketingben megy, az egy vicc. És hogy valami bűzlik Syddanmark régióban. Hadd ne részletezzem. Szörnyű. Egy biztos: a dán királynak mennie kell. Hisz tudjuk, mik vagyunk, de nem tudjuk ám, mivé lehetünk.

Nem értek egyet azzal, hogy egy standuposnak nem kellene a politikával foglalkoznia. Szerintem Adolf Hitlernek és Joszif Visszarionovics Sztálinnak nem kellett volna a politikával foglalkoznia. 

Az élet azonban túl rövid, értékes, szép és borzalmas egyben, hogy leragadjunk a dán közigazgatás ezer nyűgénél. Lesz szó bőven másról is, nem csak Koppenhága levegőjének a minőségéről. Terveim szerint.

A többit majd meglátják!

INNEN MÁR CSAK GURULUNK


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Our offer


Marius Petipa / Sir Peter Wright / Sir Frederick Ashton / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE SLEEPING BEAUTY Fairy tale ballet in three acts

Gioachino Rossini L'ITALIANA IN ALGERI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Béla Bartók Bluebeard's Castle

Suggestions


Bartók Béla’s two highly influential stage works explore the dynamics of the relationship between man and woman and the deeper…

Georges Bizet CARMEN Opera in four acts, in French, with Hungarian, English, and French subtitles

Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.