Hurrá, Kacabajka!
Tarbay Ede meseirodalmunk kiemelkedő alakja. Bábszíházra íródott dramatikus történetei mindig szívet melengetőek, kedvesek.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. március 4. péntek, 10:00
Hurrá, Kacabajka!
4 éves kortól ajánlott!
Kacabajka nem csak nevében vidám, de természetében is. Már az is furcsa, hogy ő maga egy elhagyatott cirkuszi lakókocsi. Természetesen társaságra vágyik, ahogy mindenki. A társaság megnyerése érdekében megtesz mindent, még varázsol is, hiszen régi lakóitól mindent megtanult. Hogy sikerül e neki az mesénkből kiderül.
Tervező: Lenkefi Zoltán, és L. Deák Réka
Zeneszerző: Lovas Gábor
Rendező: Márkó Eszter
Játszák: Gyarmati Éva, Biró Gyula, Czumbil Örs, Lovas Gábor
Ajánlatunk
„Hivatalos” évadnyitó előadásán nagyszabású művekkel várja a klasszikus zenei koncertek rajongóit az OPERA Zenekar.
A barokk zene két óriása találkozik az adventi időszakban az OPERA Zenekar és Énekkar előadásában. Bach jól ismert Magnificatjának eredeti, Esz-dúr hangnemben íródott változatát maga a szerző egészítette ki kifejezetten az ünnepkörhöz illeszkedő részekkel. Händel Messiása szintén elengedhetetlen része a karácsonyi várakozásnak.
Radina Dace / Léo Delibes KisCoppélia Gyermekelőadás óvodásoknak és kisiskolásoknak, angol felirattal
Ajánló
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…
Best of Mozart Don Giovanni & Figaro & Così
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!






