Holle anyó
Holle anyónak földöntúli hatalma van. Irányítja az emberek életét, a tengerek vándorlásait, dunyhájából hó hull a földre, zenélő csodahárfájára ébred a földön fiú és lány között a szerelem.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2009. augusztus 9. vasárnap, 10:30
Susa, a kis mostohalány kútba ugrik, hogy eldobja szomorú életét, de a halál és élet között uralkodó Holle anyó megmenti, és ad még egy lehetőséget a földi boldogság megtalálására. A lány rászolgál a bizalomra, és jutalmul hatalmas ajándékot kap. A mostoha megirigyli a lány eredményeit, és elkényeztetett lányát, Linát is a kútba dobja. Kikkel találkoznak odaát, miről suttognak a halott lelkek fái, a boldog–szomorú kemencék és az elátkozott lelkek kórusa? A mesejátékban minderre választ kaphatunk. A klasszikus Grimm mese nyomán készült színdarab csodálatos és varázslatos világba repíti a gyerek és felnőtt nézőket egyaránt.
Ajánlatunk
Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Ajánló
Tóth Péter A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató
Selmeczi György / Vajda János Királyi fenség / Az ítélet Ősbemutató
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!







