Házikó
Ha csendben figyelünk, talán megtudhatjuk mitől olyan csinos a süni tüskés háta, miért van szüksége egy mókusnak seprűre, illetve fény derülhet arra is, hogy a madarak bizony nagyon szeretnek focizni.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. március 26. kedd, 10:01
HÁZIKÓ – az erdő szélén
Az erdő apró állatai egész nap csak gyűjtögetnek. Vagy alszanak. Vagy kergetőznek. De ha csendben figyelünk, talán megtudhatjuk mitől olyan csinos a süni tüskés háta, miért van szüksége egy mókusnak seprűre, illetve fény derülhet arra is, hogy a madarak bizony nagyon szeretnek focizni.
Író és rendező, előadja: Soó Gyöngyvér
BEMUTATÓ: 2021. szeptember 26.
Ajánlatunk
A legjelentősebb nemzetközi szaklapok és versenyek által számtalan alkalommal az év énekesnőjének nevezett Diana Damraut Franco Zeffirelli 1983-as Traviata-filmfeldolgozása inspirálta, hogy operai pályára lépjen.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Ajánló
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
