Hárfafesztivál Gála Koncert, Sasha Boldachev, Jana Bousková, Vigh Andrea és a Budapesti Vonósok,
A Nemzetközi Hárfafesztivál gálakoncertje
MVM Koncertek
Vigh Andrea (hárfa)
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2018. október 14. vasárnap, 19:30
Műsor:
Boieldieu: C-dúr hárfaverseny, op. 77, Damase: Concertino hárfára, op. 20 ***
Fekete Gyula: Hárfaverseny (bemutató)
20. alkalommal rendezik meg idén a Nemzetközi Hárfafesztivált, mely immár két évtizede vonzza a világ legjobb hárfásait Magyarországra. Az 1999 óta évente megrendezett eseménysorozat keretén belül olyan neves külföldi művészek léptek fel, mint Marielle Nordmann, Jana Boušková, Maria Graf vagy a kolumbiai jazzhárfás Edmar Castaneda, de mellettük a rendezvény folyamatos lehetőséget biztosít a magyar játékosok bemutatkozására is. Ahogy Vigh Andrea, a fesztivál alapítója és művészeti vezetője fogalmazott, a fesztivál a mesterkurzusoknak, koncerteknek és a hangszerkiállításnak köszönhetően egy szakmai találkozóvá, a hárfások nemzetközi randevújává nőtte ki magát. Az idén október 5-én kezdődő, bő egyhetes programsorozat a Zeneakadémia Nagytermében október 14-én vasárnap gálakoncerttel zárul.
Ajánlatunk
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Ajánló
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
