Program


Fábry Sándor, Hajós András, Sándor György

Fábry Sándor, Hajós András, Sándor György

Költözködés, ráncfelvarrás, humor, zene, zenés humor. No, és még: sörsátor, nagyszínpad, klubkörnyezet a szabadban, azaz minden egy helyen, a balatonfüredi SunCity-ben. Összeállt a program, már szárad a festék a jegyeken, hangolnak a zenészek és a humoristák, készülnek a trónkövetelők és a legendás, nagy nevek. Szűk két hónapot kell csak aludni és indul a humorfesztivál. Az ötödik, ami az első. Jön a DumaFüred humorfesztivál.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, August 02 2012 10:00PM

Hónapok óta tudjuk, hogy a Dumaszínház nyári humor-fiesztája nem vész el, csak átalakul. A Művészetek Völgyétől kicsit távolabb, a „magyar tengerhez” jóval közelebb költözve Balatonfüreden épül a – mindig egyre nagyobbra növő – sátor, melyben ismét számtalan feledhetetlen produkciót láthatnak azok, akiknek nevetni, szórakozni támad kedvük július 27. és augusztus 05. között.

„A nagyvázsonyi szép emlékeket megőrizve, és az elmúlt évek tapasztalatait felhasználva igyekeztünk még színesebb, izgalmasabb programot összeállítani” – mondja Litkai Gergely, a Dumaszínház főszerkesztője – „Idén először nem egy, hanem mindjárt három színpadon is zajlanak majd az események. A SunCity területén felállított nyolcszáz férőhelyes sátorban, illetve a kisebb, de hangulatos Lipstick klubban hagyományos és speciális stand up comedy előadások, vendég-produkciók, és tehetségkutató estek lesznek, a Nagyszínpadon pedig nagyobb szabású koncertekkel várjuk az érdeklődőket.”

Our offer


A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.

“I've captured a terrific storm of elements and of hearts which gradually calms to Brünnhilde's magic sleep,” Wagner on the score of Die Walküre, in a letter to Ferenc Liszt. Following on the heels of the introductory Das Rheingold, this opera about the tragic love between two of Wotan's children constitutes the start of the more tightly drawn dramatic trilogy. Once again, the laws of the gods clash: can paternal love save a lad who has violated the sanctity of marriage?

Carl Orff CARMINA BURANA Scenic cantata in the original languages, with Hungarian, English, and same-language subtitles

Suggestions


Based on Ádám Jenő's work by the same title HUNGARIAN CHRISTMAS Singspiel in two tableaux, in Hungarian

Giacomo Puccini LA BOHÈME Opera in four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.