Program


EGYETLENEM

EGYETLENEM

Vicky Jones: Egyetlenem
Harry (39) egyetemi oktató, Kerry (36) az exe, tanszéki kollégája, Jo (29), Harry aktuális párja, mindkettejük egykori hallgatója.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Harry és Jo ébren töltik az éjszakát, várják, hogy a lány kórházban vajúdó testvére végre megszülje a gyermekét. Közben folyamatosan isznak, szexelnek és kegyetlen játszmákkal gyötrik egymást, valamint
Harry még mindig szerelmes exét, aki egy párkapcsolati konfliktus ürügyével bukkan fel náluk. Unatkozó, cinikus, érzékeny, esendő, gonosz, manipulatív, idétlen, de mindenek előtt - megejtő gátlástalansággal bemutatott - szégyentelen és lenyűgöző karakterek szórakoztatják egymást és magukat a kapcsolatuk önkínzó dramaturgiáját követve a konszenzuális szex, az erőszak és a bántalmazás elmosódott határterületein.
Lehet-e nemi erőszak az, amiben a nő is együttműködik? Az önazonosság frusztrációja feloldódhat-e a szexben? Mit jelent választani valakit? Mit jelent az egyetlennek lenni?

Szereplők: Kurta Niké, Hajduk Károly, Háda Fruzsina

Fordító: Varga Bálint
Dramaturg: Turai Tamás
Látvány: Juhász Nóra
Operatőr: Hajmási Péter
Media-design: Koltay Dorottya Szonja
Produkciós vezető: Dézsi Fruzsina
Rendező munkatársa: Csonka Laura
Rendező: Vajdai Vilmos

Ajánlatunk


Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal

Ajánló


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!