Program


Egy kis édes félhomályban - KISPESTI ÚJÉVI KONCERT 2023

Egy kis édes félhomályban - KISPESTI ÚJÉVI KONCERT 2023

2023. január 15. vasárnap 16 órától EGY KIS ÉDES FÉLHOMÁLYBAN címmel KISPESTI ÚJÉVI KONCERTTEL várjuk az érdeklődőket Kispestre, a KMO-ba.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. január 15. vasárnap, 16:00

Egy kis édes félhomályban - KISPESTI ÚJÉVI KONCERT 2023

Sztárvendég: Kalocsai Zsuzsa primadonna, Jászai Mari-díjas, Érdemes művész

Több éve hagyomány már Kispesten, a KMO-ban, hogy ünnepélyes koncerttel köszöntjük az új esztendőt. A rendezvény első részében operettműsort, a második részben a Kispesti Obsitos Fúvószenekar hagyományos újévi koncertjét láthatják, hallhatják az érdeklődők.

I. rész: Köszöntsük együtt az új esztendőt a Budapesti Operettszínház művészeivel! Egy kis édes félhomályban c. műsor - Eisemann Mihály születésének 125. évfordulójára emlékezünk
Fellép: Bodrogi Attila, Czető-Fritz Éva, Czető Roland, Gyurity István, Kalocsai Zsuzsa, Tunyogi Bernadett

II. rész: a Kispesti Obsitos Fúvószenekar ünnepi, hagyományos koncertje, amely minden évben nagy népszerűségnek örvend és hatalmas siker zeneszerető közönségünk körében.

Vezényel: Hoffer Tibor
Műsorközlő: Zelinka Tamás

Helyfoglalás érkezési sorrendben.

Ajánlatunk


Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Príma Donnák MIKLÓSA ERIKA Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal

Ajánló


Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett…

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!