Program


Don Cristóbal pályázat
2

Don Cristóbal pályázat

Elindultunk D. CRISTÓBAL-tól és eljutottunk az orosz dadaista D. HARMSZ-hoz, aki azt mondja nektek: - „Idefigyeljetek emberek! Egy, kettő, három! És semmi sem történik..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. október 5. kedd, 19:30

Federico Garcia Lorca és Danyiil Harmsz szövegeinek felhasználásával az előadást létrehozta a Hólyagcirkusz Társulat

Elindultunk D. CRISTÓBAL-tól és eljutottunk az orosz dadaista D. HARMSZ-hoz, aki azt mondja nektek: - „Idefigyeljetek emberek! Egy, kettő, három! És semmi sem történik..

Zene: Szőke Szabolcs
Irodalmi munkatárs: Bratka László
Díszlettervező: Balla Gábor, Szőke Dániel, Szőke Szabolcs
Báb: Balla Gábor, Szőke Dániel, Szőke Szabolcs
Hangszer: Balla Gábor, Szőke Dániel, Szőke Szabolcs
Fény: Fodor Gergely
Asszisztens: Barsi Gizella

Ajánlatunk


A vágy villamosa Venekei Marianna első egészestés koreográfiája. Az évek óta dédelgetett terv Dés Lászlóval közös vállalkozásuk.

Bartók Béla két nagyhatású színpadi műve a férfi és nő közötti kapcsolatok dinamikáját, személyiségük mélyebb rétegeit vizsgálja olyan alkotók színre vitelében, akik mindketten a hagyomány és az újítás ötvözésével tárják fel a darabokban rejlő lehetőségeket a 21. század közönségének.

Ajánló


Játékos hangszerismertető sorozat – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott

Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!