De mi lett a nővel? Székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház
Csehov - Kiss Csaba: De mi lett a nővel?
A Székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor Színház vendégjátéka.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. május 14. hétfő, 19:30
Ez a férfimese nyolc elbeszélésre és az általuk elmesélt helyzetekre, történetekre épül.
Három férfi, három színész, három utazó. A szerelmes szerepekhez szokott, hiú férfi; a táncos-komikus, aki folyton viccelődő bohóc; és az akrobata, a hihetetlen testi adottságokkal rendelkező harmadik. Egyikük, útközben pletykaszerű mesélésbe kezd, a bankár unokahúgáról Irina Bikulináról. Szerelmesen és csalódottan rendre megjelennek a mesélt történetek és a bennük szereplők.
A néhol vidám, mosolyogtató, máskor meg szívszorító, de olykor elgondolkodtató játék végén vajon fény derül a titokra? Megtudjuk, hogy mi lett a nővel?
Az 1998-ban alapított, saját társulattal rendelkező repertoárszínház, nevét a XX. század egyik legeredetibb erdélyi alkotójáról kapta, aki a kispolgárság életét írásaiban örökítette meg.
A repertoár a közönség igényeit és a színház alapvető céljait követve formálódik, gyermek és felnőtt, szórakozni vágyó és egyben igényes, élményt kereső nézők számára kielégítő produkciókat állítanak színpadra.
A társulat évi 5-6 bemutatója mellett kínálatukat vendégelőadásokkal bővítik, emellett a város egyik kiemelkedő kulturális rendezvénye is színházukhoz kapcsolódik: a dráMA Kortárs Színházi Találkozó, amely 2012-ben az ötödik alkalommal kerül megrendezésre.
Film: Schmidt Krisztina
Fény: Tóásó István
Hang: Lőrincz József
Ajánlatunk
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel. Az egyes időpontoknál elérhető a PreOpera menüvel kiegészített jegy is. Ez az operaházi épületlátogatás mellett tartalmaz egy választható tematikus menüt az OperaBisztróban, mely igényelhető a túra előtt vagy után.
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Ajánló
Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog……
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!






