Darázs
Carla és Heather osztálytársak voltak. Az iskola befejezése óta húsz év telt el, ez alatt az idő alatt a két nő eltérő életutat járt be.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. november 28. szombat, 19:30
Morgan Lloyd Malcom: DarázsDelta Produkció
Heather jó módban él férjével, Carla, aki négy gyerekes anya, lecsúszott. Amikor Heather váratlanul megkeresi Carlát, aki akkor az ötödik gyerekét várja.
A találkozás során Heather előad egy történetet a férjéről, Simonról, aki őt érzelmileg bántalmazta. Ezért a nő fondorlatos cselt eszel ki annak érdekében, hogy eltüntesse a férjét. Fel akarja bérelni Carlát, hogy intézze el a piszkos munkát.
A darab fő kérdése, hogy tudjuk-e alakítani a saját sorsunkat. Mennyire határozza meg az elétünket egy-egy traumatikus esemény? Meddig hordozzuk a sebeket, amiket tizenévesként szereztünk? A fordulatos lélektani pszihothriller két volt barátnő életébe enged bepillantást. Rendezőként leginkább az foglalkoztat, hogy megfejstük a gyilkolási vágy mögött rejlő szándékot, felfedezzük a múltban rejtőző sötét kis titkokat. Reményeim szerint egy lebilincselően izgalmas előadást hozunk létre, ahol mindkét színésznőnek igazi jutalomjátéka lesz a szerep.
Szereplők:
Borbély AlexandraKiss-Végh Emőke
Jelmez-és díszlettervező: Balázs Juli
Grafikus: Nagy Gergő
Rendezőasszisztens: Czaba Eszter
Fordította: Bognár Péter
Rendező: Ördög Tamás
Producer: Kövesd Zsuzsa - Delta Produkció
Ajánlatunk
Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.
Ádám Jenő azonos című műve nyomán MAGYAR KARÁCSONY Dalmű két képben, egy részben, magyar nyelven
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Ajánló
Tóth Péter A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató
Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel…
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




