Budapest Bár koncertje
A Budapest Bár az utóbbi évek egyik legeredetibb és legérdekesebb zenei vállalkozásába fogott, amikor 2007-ben Farkas Róbert zenekara köré gyűjtötte a magyar rockzene kultikus alakjait.
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. szeptember 1. csütörtök, 19:00
Az alapzenekar összeállt, már csak valami különleges, mai hangzás hiányzott belőle. Így született meg az ötlet, hogy meghívjanak néhány kiváló magyar pop és rock énekest, napjaink zenéjének meghatározó személyiségeit. Az eredetileg egyetlen lemezre összeállt alkalmi csapat az elmúlt évek során igazi alkotóközösséggé érett, számos nagysikerű koncertet és két platinalemezt tudva maga mögött. Nekik köszönhetően több generáció találhat magának kedvére való szórakozást: igazi családi program egy-egy Budapest Bár koncert.
A Budapest Bár koncerteken felelevenedik a régi kávéházak hangulata, ahol a közönség és a zenészek valami furcsa szövetségben léteztek. A zenekar adja a kitűnő alapot a szórakozáshoz – természetesen 100%-ig élőben! - s az énekesek egymást váltva éneklik el a dalokat, amiket egy kicsit mindenki ismer: vagy a nagyitól hallotta, vagy régi filmekből ismeri, vagy csak egyszerűen benne van a kollektív tudatalattijában.
A zenekar sajátos, virtuóz előadásmódjának és különleges hangzásának köszönhetően egyre több alkalommal kap felkérést nemzetközi produkciókban való részvételre, így játszottak már New Yorkban, Londonban, valamint Rómában is. A fellépések során megismert művészekkel rendszeresen adnak közös koncerteket külföldön és Magyarországon egyaránt.
Ajánlatunk
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Ajánló
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!










