Békediktátum - Veszprémi Petőfi Színház előadása
A nyers igazsággal való kényszerű szembesülésen túl, a lelki és érzelmi megtisztuláson át, a végső összetartozás katarzisában lehetséges feloldódás megélésére hívja és várja a fiatal és idősebb generációkat az előadás.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, November 05 2021 7:00PM
BÉKEDIKTÁTUM – TRIANON 100
Dokumentumjáték egy részben
a Veszprémi Petőfi Színház előadása
Rendező: Oberfrank Pál Jászai Mari-díjas, érdemes művész
A nyers igazsággal való kényszerű szembesülésen túl, a lelki és érzelmi megtisztuláson át, a végső összetartozás katarzisában lehetséges feloldódás megélésére hívja és várja a fiatal és idősebb generációkat az előadás.
KÖZREMŰKÖDIK PINGICZER SZILÁRD ÉS ZENEKARA
Rendezőasszisztens | PÉTI KRISZTINA
Súgó | KLÓZER KITTI
Rendező | OBERFRANK PÁL Jászai-díjas, Érdemes művész
Our offer
Gioachino Rossini L'ITALIANA IN ALGERI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Whirling, Études
Wolfgang Amadeus Mozart Die Zauberflöte (The Magic Flute) Singspiel in Hungarian and German with Hungarian, English, German subtitles
Suggestions
Marius Petipa – Albert Mirzoyan / Ludwig Minkus LA BAYADÈRE Classical ballet in three acts
Giuseppe Verdi LA TRAVIATA Opera in two parts, three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.












