Armel Opera Festival: Jubileumi Díjátadó Gála
Ismerje meg az Armel Opera Festival 10 éves sikertörténetét!
A Jubileumi Gálaesten az Armel Opera Festival elmúlt tíz évéről Alföldi Róbert rendező személyes élményei alapján kap keresztmetszetet a közönség.
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. július 4. kedd, 19:00
A közreműködik a Pannon Filharmonikusok, amely zenekar a kezdetek óta partnere az Armel Opera Festivalnak. Az esten többek között fellépnek a korábbi Armel Opera Festival előadásainak nyertes szereplői Magyarországról és az Avignon-i Operaház Énekversenyének díjazottjai Franciaországból, valamint a Virtuózok 2017 döntős énekese, Beéri Benjámin. A Jubileumi Gálaesten átadásra kerül a 10. Armel Opera Festival Legjobb Produkció és a Legjobb Előadó Díja, valamint a nézők szavazatai alapján az ARTE Közönségdíj.
Az Armel Opera Festival a 10. évforduló alkalmából meghívást kapott Franciaországba. Az ünnepi gálaestre 2018. február 3-án kerül sor az Avignon-i Operaházban.
Házigazda: Alföldi Róbert
Közreműködik: Pannon Filharmonikusok
Vezényel: Vajda Gergely
Rendező: Szabó Máté
Idén a jubileumi 10. ARMEL OPERA FESTIVAL produkcióinak egy része a MuTh Színházban, Bécsben kerül bemutatásra.
Ajánlatunk
A barokk zene két óriása találkozik az adventi időszakban az OPERA Zenekar és Énekkar előadásában. Bach jól ismert Magnificatjának eredeti, Esz-dúr hangnemben íródott változatát maga a szerző egészítette ki kifejezetten az ünnepkörhöz illeszkedő részekkel. Händel Messiása szintén elengedhetetlen része a karácsonyi várakozásnak.
Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal
Egy kivételes este. Egy legendás művész. Egy életre szóló élmény.
Ajánló
Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
