A templom egere
Gazdasági cselvígjáték? Romantikus szerelmi sokszög? Pszichológiai karriertörténet? Mindez együtt. Legfőképpen persze szórakoztató és tanulságos komédia a mindenkori gazdasági válság megregulázásáról.
A Karinthy Színház előadása
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. augusztus 25. szombat, 20:00
Fodor László: A templom egere
vígjáték
Szegény, mint a templom egere, mondogatjuk, és fogalmunk sincs, kit értünk alatta. Fodor László, a régi Vígszínház sikeres házi szerzője erre keresi a választ híres, de régóta nem játszott vígjátékában. A templom egere (Nagy Zsuzsi) a gazdasági világválság kellős közepén elhatározza, hogy támadást intéz a bankok, az elszegényedés és a társadalmi igazságtalanságok ellen. Belopakodik a megközelíthetetlen bankvezér (Báró Ulrich Tamás) irodájába, munkát és megélhetést követel magának, hogy megreformálja az egész piacgazdaságot. Így veszi fel a harcot a saját szegénysége, a kapitalizmus és a pénz közönye ellen.
Fodor László örökösének az engedélyét a Hofra Kft. közvetítette.
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart: Szöktetés a szerájból | Die Entführung aus dem Serail (The Abduction from the Seraglio) Daljáték két felvonásban, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Ajánló
Játékos hangszerismertető sorozat – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
















