Program


A párkapcsolatok végzetes buktatói - azaz hogyan kerüljük el őket Előadó: Pilát Gábor

A párkapcsolatok végzetes buktatói - azaz hogyan kerüljük el őket Előadó: Pilát Gábor

Pilát Gábor párkapcsolati szakértő és business coach, több könyv szerzője, rádió és TV műsorok vezetője, szereplője, keresett előadó. Előadásában azt járja körül, hogy a szerelem magában elég-e a sikeres párkapcsolathoz, vagy szükséges-e tudatossággal, önismerettel, etikával, felelősségvállalással kiegészíteni egy mindkét fél számára kiteljesedést biztosító hosszútávú kapcsolatért.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. május 16. péntek, 19:00

“Nap mint nap lehet találkozni olyan szerelmespárokkal, akikre a környezetükben szinte mindenki egyöntetűen azt mondta, „Nagyon összeillenek, egymásnak lettek teremtve!” Majd telik-múlik az idő, s a rendkívüli együttállásból bizony nem lesz semmi. Kiderül, hogy a szerelem önmagában mit sem ér, ha nem párosul egy jó adag tudatossággal, önismerettel, etikával, felelősségvállalással és még néhány olyan dologgal, ami az érzelmeken túl a garancia lenne a jól működő párkapcsolathoz. Ahogy a pokol felé vezető út is jó szándékkal van kikövezve, időnként összetévesztjük a szeretetet a behódolással, az önfeladással, és az olyan túlzott kompromisszumok felvállalásával, amik először minket tesznek tönkre, aztán magát a kapcsolatot is. Ezekről a buktatókról lesz szó, de csak azért, hogy elkerülhessük őket.” Pilát Gábor

Időtartam: 90 perc szünet nélkül

Ajánlatunk


„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt Ferencnek A walkür partitúrájáról. A Rajna kincse felvezetése után a Wotan gyermekeinek tragikus szerelmét feldolgozó operával veszi kezdetét a szűkebben vett drámai trilógia.

Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!