Program


A bérszívó szúnyog

A bérszívó szúnyog

felolvasószínház

Milyen az élet manapság Magyarországon? Az előadásunkban megpróbálunk válaszolni erre a kérdésre politikus, apolitikus, humoros és komor történetek formájában.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 11. hétfő, 19:00

Mi történik, ha egy kormánypárti újságíró egy elütés következtében vérszívó helyett bérszívó szúnyogokról ír? Mi történik, ha a mesterséges intelligenciát beültetik a portásfülkébe? 
Miért az ateista tornatanár helyettesít a hittanórán? Ki a világ legrosszabb színésze?
Az előadásunkban ilyen és ehhez hasonló kérdésekre keressük a választ. Többfajta témát érintünk majd a politikától a párkapcsolatokig, a színháztól a klímaválságig. Sok humorral (és némi keserűséggel) megpróbálunk arról beszélni, hogy milyen is az élet manapság Magyarországon.
Az előadásban Nádai Péter: A bérszívó szúnyog című könyvéből hangzanak el történetek.

Szereplők:
Hernádi Judit
Bezerédi Zoltán
Makranczi Zalán

Írta és rendezte: Nádai Péter

Ajánlatunk


Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

Giuseppe Verdi A trubadúr

Henry Purcell korszakos remekműve, a Dido és Aeneas a trójai háborúhoz kapcsolódik, ami azonban a történelmi háttérnél még sokkal fontosabb ebben az alig egyórás gyöngyszemben, az a szerelem, ahogy Barta Dóra, az előadás rendezője is kiemeli: „Régóta tudja az emberiség, hogy ha valamibe bele lehet halni, akkor a Szerelem mindenképpen az.

Ajánló


Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban

Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!